Leszno, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

POszukujemy Handlowców- Wielkopolska

POłudniowa Wielkopolska

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca Techniczno- Handlowy.
Obszar działania jednego handlowca obejmuje jeden z powiatów:
Kościański, Wolsztyński, Gostyński, Rawicki, Śremski, Grodziski, Nowotomyski, Poznański, Środzki, Jarociński, Ostrowski, Pleszewski, Krotoszyński, Wrześniński.
Lubuskie: Żagański, Nowosolecki, Zielonogórski
Dolnośląskie: Górowski, Głogowski, Polkowicki, Wołowski, Trzebnicki, Milicki

Zakres obowiązków:
- pozyskanie klienta
- sprzedaż jednego z produktów firmy
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanej przez firmę usługi
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
- umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
- wysoka kultura osobista
- wysoka motywacja do pracy, zorientowanie na cel oraz zaangażowanie w realizację zadań
- dostęp do samochodu

Co oferujemy:
- pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
- atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym
- praca w przyjaznej atmosferze z otwartymi ludźmi

Zgłoś swoją aplikację na: kariera(at)emsol.com.pl/ koniecznie wpisując nazwę powiatu w tytule.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 07 Maj, 2013  14:16

Identyfikator: 456952

Wyświetleń: 3942